Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Hakiki Bıttım Sabunu

 Bıttım sabunu doğal sabunlar arasında en çok tercih edilen bir sabun çeşididir. Doğal olması nedeni ile insanlar tarafından tercih edilmektedir. Bıttım sabunu böyle değerli kılay ise içeriğinde barındırdığı bıttım yağıdır.


Bıttım yağı nadi bulunduğundan çok kıymetli ve ender bulunmaktadır. Bıttım sabunu özellikle antiseptik denilen ( mikrop öldürücü ) özelliği ile saç dökülmesi başta olmak üzere bir çok deri hastalıklarına iyi gelmektedir.

Bütün doğal ürünlerde olduğu bıttım sabunuda ne yazik ki hile ve manipülasyonlara açık bir haldedir. Peki piyasada satışı yapılan bıttım sabununun hakiki olup olmadığını nasıl anlarız ?

Öncelikle hiçbir zaman unutmayalım ki ucuz olan bir ürün muhakkakki süphe uyandırmaktadır. Bunun nedeni ise bıttım yağı kilogramı 120 - 180 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Bıttım sabunun hammaddesini oluşturan bu yağ maliyet açısından üretici için dezavatanj olarak göründüğü için bir takım üreticiler tarafından tercih edilmemekte onun yerine ise ucuz zeytin yağı, pamuk yağı diğer bitkisel yağlar kullanılmkatadır. Bu durum bıttım sabunun kalitesini düşürmektedir. 

Bıttım sabunu rengi koyudur. Açık yeşimtrak veya sarı rekli ise düşünmenizde fayda vardır.Hakiki bıttım sabunu kokusu mevcuttur. Köpürme ise normal ama baloncuk şeklinde değildir.

Dolaylı olarak internet sitelerinde satılan bıttım sabunu yerine doğrudan üretici olan bizler ve bizim gibilerden satın almanız faydanız icabıdır. Bizler 10 yılı aşkın bir süredir Siirt bıttım sabunu üretimi yaparak en kaliteli sabunları tüketici ile buluşturmaktayız.

 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları