Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunun Yan Etkileri

BITTIM SABUNUN YAN ETKİLERİ


Bıttım sabunu asırlardır günümüze kadar aynı yöntem ve doğallıkla üretimi yapılan bir sabundur. İnsanlar gelişen şartlar ile kullandıkları ve tükettikleri birçok ürünün orjinaliğini bozmuştur.

Bütün haber kanallarında, gazetelerde bilimsel çalışmalar yapan kişiler bu durumun çok kötü noktalara ulaştığını söylemektedirler. Evimizde kullandığımız faydalı diye bildiğimiz birçok ürün yan etki barındırmaktadır.

Bu yan etkiler kimi zaman kısa vadede, kimi zamanda uzun vadede insan sağlığını çok olumsuz yönde etkilemektedır. İşte tam bu noktada organik ve doğal ürünlerin önemi birkez daha önplana çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse banyoda kullandığınız bir şampuan veya elinizi yüzünüzü yıkadığınız bir sabunda onlarca ve hatta yüzlerce çeşit kimyasal madde barınmaktadır. Bu kimyasal içerikli ürün kullanımı yerine doğal, saf, hakiki bıttım sabunları kullanarak bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz.

Bıttım sabunu içerdiği bıttım yağı ve su bazlı olduğundan insan sağlığına karşı zararlı hiçbir madde barındırmaz. Sırf bu özelliği nedeni ilede bıttım sabununun kullanılması ve her zaman tercih edilmesi gerekmektedir.

Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları