Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunun Özellikleri

BITTIM SABUNUN ÖZELLİKLERİ 

Türkiye'de üretimi yapılan birden fazla çeşit ve farklı özelliklerde sabun bulunmaktadır. Üreitimi en eskiye dayanan sabun bıttım sabunudur. Asırlardır aynı teknik ve yöntemler kullanılarak üretilen bıttım sabununun özellikleri saymakla bitmiyor.

İnsanların en muzdarip olduğu ve psikolojik sıkıntılar çektikleri saç dökülmesi sorunudur. Saç dökülmesi insanlarda özgüven problemi bile ortaya çıkarmaktadır. Bıttım sabunu bu köklü soruna çare getirerek şöhretine şöhret katmıştır.

Bıttım sabunların içinde kesinlikle kimyasal madde bulunmaması ve doğal bir biçimde meydana gelmesinden ötürü saç ve cilt için çok faydalı olması en önemli özelliklerindendir.

Bıttım sabunu antiseptik özelliğe sahiptir. Antiseptik diğer bir değişle mikrop öldürücü yok edici faydasıdır. Bu özelliği sayesinde bıttım sabun kullanan insanlar saç derisinde oluşan ve saç köklerinin çürümesine neden olan bakteri ve mikropları yok ederler.

Bıttım sabunun içeriğini oluşturan bıttım yağı saç diplerine nufus ederek saç köklerini güçlendirir. Saçların dökülmesini engeller. Kepek ve diğer olumsuz oluşumları yok eder.

Bu yukarıda saydıklarımız bıttım sabunun ençok bilinen özelliklerinden sadece bazılarıdır. Mantıklı olarak düşünecek olursak içeriğini bilmediğimiz zararlı ve yan etkileri söz konusu olan sabun veya şampuanların yerine bıttım sabunu kullanmak çok daha faydalı olacaktır. 
Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları