Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunu İle Saç Dökülmesini Durdurun

BITTIM SABUNU İLE SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURUN

Saç dökülmesi, günümüzde birçok erkek ve kadının ortak sorunu haline gelmiştir. Artık aynalara bakamaz olduk, saçımıza tarak vurmaya korkar olduk. Her sabah uyandığımızda yastığımızda gördüğümüz saç telleri ile güne her zaman yenik başlamaya mahkum olduk. Birçoğumuz : '' Eski halimi görecektiniz ne gür saçlarım vardı benim.'' diyerek; genelde cüzdanımızda veya çantamızda o eski halimizin bir fotoğrafını taşıyarak, nedense bu söylediğimiz sözü de kanıtlama çabasına girmişizdir. Ama neyi kanıtlamaya çalışırsak çalışalım değişmeyen bir gerçek var: Saçlarımız çok güçsüz ve her geçen gün dökülerek başımızda açtığı boşlukla beraber içimizde de aynı boşluğu oluşturuyor.

Artık bu saç dökülmesine karşı bir dur diyebilmek için internette, televizyonda, çevremizde her söylenene inanıp; hesabını sizin bile unuttuğunuz paraları gereksiz yere saçtınız. Bütün bu çabalara rağmen bir sonuç alamadınız ve şu an bu yazıyı okuyarak yine bu sorununuza çare arıyorsunuz değil mi? Bu sefer doğru yerdesiniz, doğru adrestesiniz; artık paralar saçmadan, olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmadan, hem saçlarınızın dökülmesine engel olacaksınız hem de beyazlayan saçlarınız varsa düzenli bir kullanımla beyazlayan saçlarınız yine eski rengine kavuşmasını sağlayacaksınız. Bıttım Sabunu'ndan bahsediyorum; Siirt ve Mardin' de yetişen Çitlenbik yapraklarından elde edilen, Çitlenbik yağından yapılan mucizevi sabundan bahsediyorum size. İçerisinde kimyasal içerik bulunmayan, tamamen doğal ve bitkisel bir sabun olan Bıttım Sabunu artık sizin ve saçlarınız en iyi dostu olacak. Bıttım ağacı Siirt fıstık ağacının aşılanmamış halidir. Ezilerek çıkarılan bıttım yağının içerisinde ayrıca ağaçlarda yetişen menengiç yağı vardır. Bütün aşamalarının el ile yapıldığı Bıttım Sabunu saçlarınızla beraber cildinize de büyük katkılar sağlayacak.

Bıttım sabununu bolca köpürttükten sonra saç diplerinize masaj yaparak uygulamanız gerekiyor. Bıttım sabununu kullanırken, bu sabunla beraber kimyasal içerikli hiçbir saç ürünü kullanmamaya özen gösterin. Bir gün bıttım sabunu kullanıp, ertesi gün şampuan kullanmak gibi bir yöntem uygulamayın. Saçlarınızı hergün yıkamanıza gerek yok hatta mümkünse iki gün yıkamayın; çünkü bıttım sabunu içerisinde bulunan bıttım yağı ile saçlarınızı besleyecektir. Bu sabunu alıp kullanmaya başladığınız andan itibaren faydasını görmek için bu sabunu düzenli bir şekilde kullanmaya gayret edin ve başka bir şampuan veya sabunla saçlarınız yıkamayın.

Bıttım Sabunu' nun Saçlarınıza Etkisi

Yukarıda söylediğimiz gibi bu sabunun etkisini görmek istiyorsanız, öncelikle hiç bir kimyasal saç ürünlerini kullanmayın ve düzenli bir kullanım sonucunda;

Saçlarınızın dökülmesini tamamen durdurmuş olacaksınız.

Artık kepek diye bir probleminiz kalmayacak.

Beyazlamış saçlar için kullandığınızda, yaklaşık 7- 8 aylık düzenli bir kullanımla saçlarınız eski gücüne ve rengine kavuşacak.

Saç derisindeki bakteriler tamamen yok olacak.

Saçlarınız daha parlak ve canlı bir görünüm kazanacak.

Kuru saçların nemlenmesine ve yumuşak bir saça kavuşmanızı sağlayacak.

 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları