Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Menengiç Sabunu

MENENGİÇ SABUNU

 

Yabani fıstığın ezilerek yağının çıkarılması ile oluşan yüzde yüz doğal bir ürün olan menengiç sabununun çok sayıda faydası vardır. Genellikle bıttım sabunu olarak bilinen sabunla aynı bitkiden üretildiği söylense de, menengiç bıttımın oluşum açısından bir önceki evresidir. Yağında çok miktarda E vitamini bulunması nedeniyle saç ve cilt dostu olan bu yüzde yüz doğal ve organik ürün içerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurmamaktadır. Tamamen steril olarak üretilen bu ürün şampuan, kimyasal içerikli sabun ve kremlere göre saçlarınız ve cildiniz üzerinde kat kat daha etkili olmaktadır.

 

Sayısız faydaları bulunan bu ürün özellikle saçlar ve cilt üzerinde önemli etkilere sahiptir. İçeriğinde cildi besleyen bileşenler barındırır ve yüzünüzde özellikle ergenlik döneminde rahatsız edici görüntülere sebep olan sivilceleri kurutur ve tekrardan akne oluşumunu engelleyerek sivilcelerin önüne geçer. Cildi nemlendirerek cilt tabakasının korunmasını sağlayan bu muhteşem sabun, sizleri sağlıklı bir cilt görümüne kavuşturarak günlük yaşantınızda olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Cilt üzerinde bilinen en önemli etkileri arasında sedef hastalığı üzerinde etkisi olduğu bilinen menengiç sabunu, sedef hastalığı sonucu cildinizde oluşan lekeleri en az seviyeye indirmeye yardımcı olur. Ayrıca doku onarıcı etkileri de bulunan bu ürünün diğer bir mucizevi özelliğidir. Saç hastalıkları ve saç dökülmesine karşıda sayısız faydası olan bu doğal ve organik ürün hiçbir yan etkisi olmaması nedeniyle gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Saç köklerinizi besleyerek canlandıran bileşenlere sahip olan bu ürün, saçların dolgun ve parlak bir görünüm kazanması gibi kalıcı etkilere de sahiptir. Saç diplerinde oluşan yara, mantar ve kepek oluşumuna deva olma özelliğiyle de ön plana çıkan ürün, her yaştan insana ve farklı farklı saç ve cilt rahatsızlıklarınıza tamamen doğal yöntemlerle hitap etmektedir. Yıllarca kimyasal şampuan, sabun ve kremlerle tahrip olan ciltleriniz ve saçlarınız için hiçbir yan etkiye maruz kalmadan çözümler üretmek için sizde menengiç sabununu kullanabilirsiniz. Hem saçlarınıza hem cildinize derinlemesine köpürterek uygulayacağınız bu ürün ile başarılı sonuçlar alabilmek için uzun süreli kullanım gerekmektedir. Çünkü yıllarca bir çok kimyasala maruz kalan cildiniz ve saçlarınızda oluşan tahribatı giderdikten sonra olumlu etkilerini kısa sürede gösterecektir.

 

Yağlı, kuru, normal saç ayırt etmeksizin kullanabileceğiniz menegiç sabunu aynı zamanda yağlı, kuru, ve karma ciltleriniz içinde ayırt etmeksizin aynı şekilde etkilerini göstermektedir. Doğanın bizlere bir hediyesi olan bu sabunla çok kısa sürede saç ve cilt hastalıklarınıza çözümler bularak daha güzel ve parlak saçlar, pürüzsüz bir cilt sahibi olabilirsiniz. Doğu Anadolu’dan gelen bu mucizevi sabun ile sizde tanışarak olumlu sonuçlar alan kullanıcılar arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Sizler için emektar ellerden tamamen doğal yöntemlerle üretilen menengiç sabunu ile kimyasal ürünlerin kötü etkilerinden kurtularak sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları