Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunu Saç Dökülmesine İyi Geliyor

BITTIM SABUNU SAÇ DÖKÜLMESİNE İYİ GELİYOR

Güneydoğu Anadolu bölgesinin doğu kısmında yetişen, fıstığın olmamış hali olarak anılan ve yabani fıstık olarak da bilinen bıttım bitkisinin yapraklarının yağından tamamen el ile üretilen bıttım sabunu saç dökülmelerine iyi geliyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda kullanımı yaygınlaşan bu sabun ile saç sorunlarınıza kalıcı ve etkili çözümler bulmak mümkün. Peki bıttım sabununun saçlarımız üzerindeki faydaları nedir? Ne gibi sonuçlar alınabilir ve etkili bir sonuç için ne şekilde kullanılmalıdır?

Bıttım sabunu saçlarımız üzerinde sayısız fayda sağlamaktadır. Bu nedenle her türlü saç problemi olan kişiler için farklı nedenlerle kullanılabilir ve saçınızdaki şikayetlerin çözümüne cevap olabilir. Bıttım sabununun saç üzerindeki en önemli etkisi, saç dökülmelerinin önüne geçmesidir. Tamamen doğal olan ve el ile üretilen ve içerisinde hiçbir kimyasal madde bulundurmayan bıttım sabununu hem saçlarınızda hem günlük hayatta gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Etkili bir sonuç almak için bıttım sabununu saç derilerine iyice köpürterek parmak uçlarınız yardımı ile masaj yaparak uygulamanız gerekir. Bununla beraber bıttım sabunu kesinlikle kimyasal içerikli başka bir ürünle birlikte kesinlikle kullanılmamalıdır. Bu gibi durumlarda bıttım sabunundan etkin şekilde faydalanmak mümkün değildir. Ayrıca yine etkili sonuçlar için bıttım sabunu düzenli kullanılmalı ve hergün değil iki günde bir saçlara derinlemesine nüfuz ettirilerek kullanılmalıdır. Bıttım sabunun saç dökülmelerine karşı etkili olması için düzenli olarak kullanılması çok önemli bir konu. Örneğin ilk kullanımlarda geçici bir süre saçlarda sertleşme gibi bir takım durumlarla karşı karşıya kalmak söz konusu olabilir. Uzun süreli şampuan gibi kimyasalların kullanıma bağlı olarak ilk günlerde bu gibi sorunlarla karşılaşılması çok doğal bir durum. Ancak şu bilinen bir gerçek ki bıttım sabunu saç dökülmesine iyi geliyor ve sizde doğru şekilde bıttım sabununu düzenli olarak kullandığınız taktirde, zamanla saçlarınızdaki dökülmelerin azaldığını, saçlarınızın yumuşadığını ve canlı, parlak bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. İnce ve kırılgan saçları güçlendirdiği bilinen bu doğal mucize aynı zamanda kuru saçlarınızı nemlendirerek, saç dibi bakterilerini engelleyerek yine saç dibinde oluşan kepek ve kaşıntı gibi sorunlarınıza çare olacaktır. Bütün bu veriler doğrultusunda saçlarınız zaman içerisinde gün geçtikçe güçlenecek ve saç dökülmeleriniz en az seviye inecektir.

Yüzde yüz doğal olarak üretilen bıttım sabunu içerisinde hiçbir kimyasal madde ve benzeri maddeler içermediği için herhangi bir yan etkisi yoktur. Saç üzerinde bilinen önemli etkilerinden biriside saçların beyazlanmasına karşıda son derece etkili olduğudur. Bıttım sabunu saç dökülmelerine iyi geliyor ve bu sabunu kullanmamak için hiçbir sebebiniz olmadığı gibi, diğer taraftan elle üretilen yüzde yüz doğal yapısıyla ve saçlarınız üzerinde oluşturduğu olumlu etkilerle şampuan gibi kimyasallara karşı güçlü bir alternatif olarak karşımıza çıkarak bizlere sağlıklı, parlak ve canlı saçlar vadediyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları