Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Cilde Dost Bıttım Sabunu

CİLDE DOST BITTIM SABUNU

Bıttım sabunu Türkiye gibi geniş coğrafyası olan bir ülkede bulunan özellikle Siirt’e Mardin illerinde üretimi yapılan bıktım yani fıstığın küçük hali çıkan çıkan yağdan üretilen bir sabundur. Doğal ve arındırıcı özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Yüzyıllardır üretimi yapılan bıttım sabunu her tür temizlik işleminde kullanılmaktadır. Arındırıcı ve doğal özelliğiyle tüm cilt tiplerine uygun olmakla beraber diğer sabunlar gibi kurutmadan temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Fabrikasyon sabunlardan farklı olarak elde üretilir kesme şekilde kalıp halinde satılır. Üretilen bu sabun içeriğindeki doğal maddeler ve yaptığı temizlik sayesinde çok fazla tercih edilir. Farklı illerden Hatta ülkelerden dahi bıttım sabunu için sipariş verilmektedir. Üretimi yapılan bu sabun yerli bir üründür. Üretim dağıtım her türlü işlem Siirt’in köy ve ilçelerinde yapılır. Atadan dededen kalma tariflerle üretilen sabun Bütün temizlik işlemlerinde çekinmeden kullanılabilecek bir üründür. İçeriğindeki doğal maddeler sayesinde cilde zarar vermeden tahriş etmeden ve kurutmadan temizleme sağlar.

Sivilce oluşumunu Önler sivilce oluşumunu engeller. Görülebilecek tüm cilt rahatsızlıklarında etkili olur. Gösterilen yollarla temizleme yapılırsa ve düzenli olarak kullanılırsa büyük etkisi görülecektir. Cildi yumuşatır temizler. Dengeli etkili ve derinlemesine bir temizlik sağlar. Gösterilecek Bütün temizlik işlemlerinde tercih edilebilir bir üründür.
Her cilt tipine uygun olması az rastlanır bir durumdur. Böyle bir özelliğe sahip olmasının nedenini ise doğal olmasıdır. Içinde herhangi bir fabrikasyon ürün bulunmaz tüm aşamaları elle yapılır. Cildinizde Yar egzama varsa bıttım sabunu ile düzenli olarak yıkarsanız egzamanın önüne geçersiniz. Bıttım sabunu dengeli temizlik sağlayarak Cildi yumuşatır temizler besler. Diğer temiz cilt rahatsızlıklarında bıttım sabununu kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sivilce sorunu, mantar gibi problemlerde bıttım sabunu Tercih edebilirsiniz. Çünkü bıttım sabunu içeriğinde farklı bir madde bulundurmak cilde dosttur. Doğal olması nedeniyle insan vücudu ile uyumludur.

Yapılacak her işlemde bıttım sabunu etkili rol oynar. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlar. Cilt rahatsızlıklarının yanında saç ve saç derisi problemlerine de etki eder. Bu sorunların başında saç dökülmesi ve kepek gelmektedir. Kepek oluşumunu nasıl nedeni saç derisinde kalan Şampuan ve kuruyan derinin kopması ve birikmesidir. Bıttım sabunu doğal olduğu için saç derisinde kuruma ve dökülmeleri neden olmaz. Iyice temizlenen sabun herhangi bir birikme ortaya çıkarmaz.


Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları