Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunu İle Saçlarınız Rahat Etsin

Bıttım Sabunu

Siirt ilinde yetişen Bıttım Sabunu Çitlembik yapraklarından yapılan Çitlembik yağından elde edilmekte olup bir çok faydası bulunmaktadır. Ayrıca Siirt’te üretilmekte olup doğal ve geleneksel ev yöntemleri ile yapılan bir sabundur. İçinde sadece Menengiç yağı bulunan bu faydalı bitkinin saç bakımından tutun cilde ve hastalıklara kadar bir çok yararı vardır. Bunun yanı sıra kalitesi ve doğallığı ile kendini kanıtlamış olan bu bitkinin git gide önemi anlaşılmakta ve bilinmektedir. Bıttım Sabunu ile cildinizi yıkadığınızda gözlerinize inanamayacak ve ne kadar faydalı bir bitkinin olduğunu anlayacaksınız. Mikrop öldürücü olan ve cilde bir çok yararı olan bu bitki Türkiye genelinde öneminin anlaşılması ile yaygın hale gelmeye başlamaktadır. Bu mucizevi bitki ile saç derilerinizin dökülmediği gibi cildinize de bir çok faydası vardır.

Bıttım Sabununun Faydaları Nelerdir ?

Saç dökülmesinde sağladığı faydalar ile bilinmekte olup cilt ve birtakım hastalıklara da bir çok faydası vardır. Sivilceler, saç dökülmesi, egmaza, ciltteki kaşınmalar, mikrop öldürmesi gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Bunun yanı sıra doğal olan Bıttım Sabununu kimyasal içerikler ile kullanılmaması gerekmektedir. Düzenli kullanılmalı ve 2-3 gün beklenmelidir. Saçlarınızda ve cildinizde bu bitkiyi kullanmak uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır ?

Günlük hayatta çok rahat kullanacağınız bu sabunu saç derinizi iyice köpürttükten sonra saç derinize masaj yaparak kullandığınız takdirde yararını görebilirsiniz. Ayrıca düzenli kullanılmalı ve kimyasal ürünler ile beraber kullanılmaması gerekmektedir. Kullandıktan sonra gözle görülen değişikler görecek ve bir çok faydasından istifade edeceksiniz.

Bıttım Sabunun Yan Etkileri Var Mıdır ?

Bıttım Sabunu ilaç veya kimyasal herhangi bir madde içermeyen doğal ve kullanıldığında bir çok faydasını göreceğiniz bir bitkidir. Tamamen meyve özüyle yapılmakta olup yan etkisi olmadığı bilinen bir bitkidir. Ayrıca kanser hastalığı gibi önemli hastalıklarda doktora danışılarak kullanılmasında bulunmaktadır. Herkesin ve her yaş gurubunun kullanacağı doğal bir ürün olup herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Bir çok faydası bulunan Bıttım Sabunu git gide değerini kanıtlamış ve kullanılmasında yarar görülmüştür.

Yorumlar - Yorum Yaz
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları