Bıttım sabunu

   BITTIM SABUNU  7 GÜN 24 SAAT TELEFON SİPARİŞ HATTI  : 0546 116 00 56

 bıttım sabunu
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Site Haritası

Bıttım Sabunu Zararları Nelerdir?

Doğal sabun denince akla ilk gelen sabunların başında Siirt yöresine has üretilen bıttım sabunundur. Birçok yerde bıttım sabunun faydaları yazmaktadır. Bilimsel olarakta bunların doğruluğu tescil edilmiştir. Bıttım sabunu üzerinde birçok üniversite araştırma yapmış ve her hangi bir yan etkisi veya insan sağlığına zarar verecek bir bulguya rastlanmamıştır.

Peki bu durumda bıttım sabunun zararlarından bahsetmek sizce mümkün mü ? Ne yazik ki mümkündür ? Bu zarar sabundan kaynaklı bir zarar değildir. Aksine bıttım sabunu adı altına ucuz kalitesiz satılan içeriğinde şifalı bıttım yağı yerine pamuk yağı, zeytin yağı ve benzeri hammaddesi ucuz olan yağ çeşitlerinin bıttım yağına ilave edilerek yapılan üretimlerdir.

İşte yapılan bu işlemler sonucu bıttım sabununa güvenen insanların güvenlerini istismar ederek haksız kazanç kazanan biz gerçek üreticileri üzmektedir. Hakiki bıttım sabunu almak ve kullanmak isteyen herkes akıllarına takılan bütün sorulara cevap bulabilecekleri 7/24 saat kesintisiz iletişim hizmeti sunmaktayız.

Bizlere iletişim formundan mesaj atarak veya 0549 870 05 34 nolu telefondan ulaşablir; bütün kaygılarınız ve sorularınızı iletebilirsiniz. Sağlı mutlu günler dileriz.
 bıttım sabunu iletişim
 Bıttım Sabunu
BASINDA BİZ
 bıttım sabunu
 bıttım sabunları